TESLUX

Nenarodili sme sa včera

Máme za sebou stovky úspešných realizácií

05/2017

Golfová akadémia LITTLE BEAR v GOLF RESORT TÁLE
Nočný golf pod svietidlami TESLUX

V areáli GOLF RESORT TÁLE sme nasvietili 9-jamkové golfové ihrisko LITTLE BEAR našimi výkonnými LED reflektormi. K úspornému a ekologickému riešeniu prispela i modernizácia osvetlenia prístupovej cesty, parkoviska a chodníkov hotela STUPKA a jeho dependence GOLF.

10/16

Aréna Mariána Gáboríka
Nasvietili sme Arénu Mariána Gáboríka

Pri modernizácii osvetlenia zimného štadióna v Trenčíne sme použili úsporné a ekologické LED priemyselné svietidlo UFO s príkonom 120W. Výsledkom je rovnomerne osvetlená hracia plocha a nemalé prevádzkové úspory s priaznivým environmentálnym dopadom. Vizuálny komfort ocenia okrem hráčov aj samotní návštevníci hokejových zápasov.

04/16

Poľnohospodárske družstvo Očová
S trojkombináciou LED svietidiel TESLUX je spokojnosť aj v agrosektore

Pre modernizáciu osvetlenia poľnohospodárskeho družstva v Očovej sme navrhli tri druhy LED svietidiel TESLUX - LED prachotesné svietidlo TIL pre interiér a do exteriéru LED reflektor a LED svietidlo COBRA, primárne určené pre verejné osvetlenie. Okrem zníženia nákladov na prevádzku sa týmto výberom dosiahlo aj celkové zlepšenie pracovného prostredia.

01/17

JIP Pardubice
Predajňa Cash & Carry Pardubice s novými LED lineárnymi svietidlami

Kompletná výmena svetelnej sústavy za moderný a úsporný variant s našimi novými LED lineárnymi svietidlami LINEAR. Výsledkom je úplne iná atmosféra predajne a vnímanie produktu vďaka vyššiemu osvetleniu príjemným, homogénnym svetlom. A taktiež zásadná úspora v nákladoch na svietenie.

11/16

Mountfield Vyškov
Predajný špecialista záhradnej techniky svieti našim novým svietidlom

V predvianočnom období sme presvietili predajňu Mountfield Vyškov našim novým svietidlom LINEAR. Pocitovo príjemnejšie a jasnejšie svetlo s polovičnou energetickou náročnosťou oproti pôvodným svietidlám.

08/16

Garáže Českej televízie
Nasvietili sme 2 podlažia garáží spravodajstva Českej televízie

V spolupráci s naším partnerom sme dodali svietidlá pre projekt nasvietenia garáží Českej televízie. Výsledkom je ideálne nasvietená manipulačná plocha a výrazné úspory na osvetlení.

02/2016

Pilsner Urquell Plzeň
Silný hráč v pivovarníckom priemysle šetrí vďaka našim svietidlám

Pre pivovarnícku jednotku v Českej republike sme presvietili do LED technológie strategické prevádzkové a skladové priestory. Podarilo sa výrazne znížiť náklady na elektrickú energiu a zásadne zlepšiť svetelný komfort v týchto prevádzkach.

01/2016

Mountfield Brno a Olomouc
LED prachotesné osvetlenie a LED panely pre Mountfield

Presvietenie pobočiek najväčšieho tuzemského predajcu záhradnej techniky Mountfield sme realizovali v LED prachotesných svietidlách TIL a LED stmievateľných paneloch. Podarilo sa vytvoriť prirodzené nasvietenie predajných a skladových plôch.

08/2015

ELIT Praha
Inštalácia LED prachotesného osvetlenia TIL

Modernizáciou do úsporného osvetlenia prachotesným svietidlom TIL prešla centrála spoločnosti ELIT v Prahe. Zadarmo bol spracovaný energetický a svetelný projekt aj vrátane výpočtu návratnosti investícií.

02/2016

Pivovar Gambrinus v Plzni
LED prachotesné osvetlenie TIL svieti v Gambrinuse

Začiatkom roku 2016 sme inštalovali systém LED prachotesného osvetlenia do pivničných prevádzok Pivovaru Corgoň. Začala tak nová etapa spolupráce s významným producentom piva v Českej republike.

07/2015

Supermarket Excalibur City
LED stmievateľné panely pre supermarket

Kompletné presvietenie supermarketu obchodného centra Excalibur City. 50% úspora elektrickej energie a výrazne vyššia osvetlenosť sú základné znaky našej LED technológie v praxi.

10/2015

Hokejová hala Hamíkovo, Hamuliakovo
TPR priemyselné osvetlenie od TESLUXU

V hokejovej hale Hamíkovo v Hamuliakove sme inštalovali kompletný systém LED priemyselného osvetlenia TPR. V tejto chvíli hala spĺňa svetelné normy pre tréningy i hokejové zápasy.

02/2016

Kaňák Strážnice
Inštalácia LED prachotesného osvetlenia TIL

Realizácia sekundárneho svetelného okruhu v LED prevedení pre popredného dodávateľa výsekových nástrojov.

04/2016

KOBERCE BRENO
Inštalácia LED prachotesného osvetlenia TIL

Mladoboleslavská pobočka významného hráča na poli podlahových krytín je nasvietená našimi prachotesnými svietidlami TIL. Okrem významnej úspory elektrickej energie získal klient taktiež prirodzené homogénne svetlo.

09/2014

FBC Ostrava
Inštalácia priemyselného osvetlenia TPR

Florbalový klub Ostrava inštaloval LED priemyselné osvetlenie TPR do svojej novej haly. Použitím premysleného systému optických LED svietidiel sme dosiahli maximálne osvetlenie s ohľadom na minimálny odber elektrickej energie.

05/2015

Bagger - Mýto u Rokycan
Inštalácia LED prachotesného osvetlenia TIL a LED panelov

Kompletne sme presvetlili servisné haly a administratívne zázemie dynamickej firmy Bagger v Mýte u Rokycan.

09/2015

Blue Caffe Excalibur City Hatě pri Znojme
Inštalácia LED stmievateľných panelov

Návštevníci obchodného komplexu Excalibur City Hatě pri Znojme sa môžu zastaviť a posedieť v Blue Caffe, ktoré je súčasťou obchodného komplexu. Kompletne celé caffe je nasvietené našimi stmievateľnými LED panelmi.

03/2015

Excalibur City
LED reflektory v Hatích pri Znojme

Na kompletné nasvietenie vonkajšej dekorácie a budov sme použili naše vysokovýkonné LED reflektory s riadenou optikou. Podarilo sa za minimálne prevádzkové náklady nájsť najlepšie riešenie pre vonkajšie nasvietenie.

08/2015

Verejné osvetlenie v Hodoníne
Rekonštrukcia osvetlenia v Hodoníne

Postupne sme inštalovali do 3 ulíc v Hodoníne nové verejné osvetlenie Cobra. Viac než polovičná úspora nákladov na osvetlenie, intuitívne autonómne stmievanie a značkové komponenty, to sú naše LED svietidlá COBRA.

11/2014

Komerčné centrum Praha
Inštalácia LED prachotesného osvetlenia do podzemných garáží

Inštalovali sme systém LED prachotesných svietidiel do podzemných garáží v Prahe na Václavskom námestí. Výrazne sme tak znížili náklady na energie a vďaka vyššej svietivosti zvýšili bezpečnosť a prehľadnosť pre vodiča.

01/2016

LED verejné osvetlenie Plavecký Mikuláš
Inštalácia LED verejného osvetlenia do celej obce

Presvetlili sme obec Plavecký Mikuláš. K zvýšeniu úspory okrem technológie LED využívame aj autonómne stmievanie AstroDim v značkových zdrojoch OSRAM, ktoré sú súčasťou našich LED svietidiel COBRA.