| Výkon | 10 W, 20 W, 30 W |
|---|---|
| Farba svetla | 3000 K, 4000 K |
| Svetelný tok | (10 W) (20 W) (30 W) |
| Rozmery | 140 × 140 × 120 mm (10 W) 165 × 165 × 140 mm (20 W) 200 × 200 × 155 mm (30 W) |
| Hmotnosť | 200 g |
| Ďalšie parametre | |
| Stupeň krytia | IP20 |
| LED chip | COB |
| Účinník | >0.90 |
| Napájanie | AC 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Index podania farieb CRI | >=80 |
| Oslnenie UGR | <17 - <22 |
| Stmievateľné | Nein |
| Životnosť | 50000 h |
| Záruka | 36 m |
| Prevádzková teplota | -20°C - +50°C |
| pa_farba-svetla | 115, 117 |
| pa_stmievatelnost | 131 |
| pa_svetelny-tok | 133 |
| pa_umistenie | 157 |
| pa_vodeodolnost | 87 |