| Výkon | 5 W, 9 W |
|---|---|
| Farba svetla | 2700 K, 4000 K, 6000 K |
| Svetelný tok | (5 W) (9 W) |
| Rozmery | 80 × 51 × 65 mm (5 W) 80 × 51 × 65 mm (9 W) |
| Hmotnosť | 200 g |
| Ďalšie parametre | |
| angle | 55° |
| Stupeň krytia | IP41 |
| LED chip | COB |
| Účinník | >0.90 |
| Napájanie | AC 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Index podania farieb CRI | >=80 |
| Oslnenie UGR | <17 - <22 |
| Materiál | Aluminiumgehäuse |
| Životnosť | 50000 h |
| Záruka | 36 m |
| Prevádzková teplota | -20°C - +45°C |
| pa_farba-svetla | 117, 121 |
| pa_stmievatelnost | 129 |
| pa_svetelny-tok | 133 |
| pa_umistenie | 157 |
| pa_vodeodolnost | 88 |