| Výkon | 9 W, 12 W, 18 W, 24 W, 30 W |
|---|---|
| Farba svetla | 4000 K, 6000 K, 3000 K |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | (9 W) (12 W) (18 W) (24 W) (30 W) |
| Rozmery | 130 × 130 × 45 mm (9 W) 160 × 160 × 55 mm (12 W) 195 × 195 × 65 mm (18 W) 195 × 195 × 65 mm (24 W) 225 × 225 × 65 mm (30 W) 225 × 225 × 63 mm (30 W) |
| Hmotnosť | 200 g |
| Ďalšie parametre | |
| Stupeň krytia | IP20 |
| LED chip | SMD5730 |
| Účinník | >0.90 |
| Napájanie | AC 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Index podania farieb CRI | >=80 |
| Oslnenie UGR | <17 - <22 |
| Stmievateľné | Nein |
| Životnosť | 50000 h |
| Záruka | 36 m |
| Prevádzková teplota | -20°C - +50°C |
| pa_farba-svetla | 115, 117, 121 |
| pa_stmievatelnost | 131 |
| pa_svetelny-tok | 139, 139 |
| pa_umistenie | 157 |
| pa_vodeodolnost | 87 |