| Výkon | 18 W, 36 W, 48 W |
|---|---|
| Farba svetla | 4000 K, 6000 K |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | (18 W) (36 W) (48 W) |
| Rozmery | 520 × 51 × 65 mm (18 W) 1148 × 51 × 65 mm (36 W) 1435 × 51 × 65 mm (48 W) |
| Hmotnosť | 700 g, 1400 g, 1800 g |
| Ďalšie parametre | |
| Stupeň krytia | IP40 |
| LED chip | Samsung |
| Účinník | >0.95 |
| Napájanie | AC 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Index podania farieb CRI | >=80 |
| Oslnenie UGR | <17 - <22 |
| Stmievateľné | Nein |
| Materiál | Aluminiumgehäuse, PC-Abdeckung |
| Životnosť | 50000 h |
| Záruka | 60 m |
| Napájací zdroj | Osram |
| Prevádzková teplota | -20°C - +45°C |
| pa_farba-svetla | 115, 115, 117, 121 |
| pa_stmievatelnost | 131 |
| pa_svetelny-tok | 143 |
| pa_umistenie | 157 |
| pa_vodeodolnost | 87, 87 |