RGBWWWW LED Panel with adjustable light colour via remote control (To be purchased separately).
With a wide spectrum of 16 million colours and an illumination temperature setting ranging from 2800K – 6500K, the RGBWWWW LED Panel offers the ideal lighting for any occasion.
| Výkon | 18 W, 36 W, 40W |
|---|---|
| Farba svetla | 2800K - 6500K + RGB |
| Svetelný tok | (18 W) (36 W) (40W) |
| Rozmery | 295 × 295 × 11 mm (18 W) 595 × 595 × 11 mm (36 W) 295 × 1195 × 11 mm (40W) 595 × 1195 × 11 mm (40W) |
| Hmotnosť | 1500 g, 2100 g, 2200 g, 2600 g |
| Ďalšie parametre | |
| angle | 120° |
| Stupeň krytia | IP40 |
| LED chip | 5050 SMD LED |
| Driver | Philips |
| Pracovná teplota | -40°C - +50°C |
| Účinník | >0,95 |
| Napájanie | AC 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Index podania farieb CRI | >=80 |
| Oslnenie UGR | <19 |
| Materiál | Aluminium body, PMMA |
| Životnosť | 50000 h |
| Záruka | 36 m |
| pa_farba-svetla | 114, 116, 118, 120, 122 |
| pa_stmievatelnost | 128 |
| pa_svetelny-tok | 137 |
| pa_umistenie | 156 |
| pa_vodeodolnost | 86, 86 |