Referencie

10 ročné skúsenosti v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku
450 vlastných projektov
110 000 svietidiel svietiacich až 7 800 h
<1,5% poruchovosť
5 ročná záruka a servis s garanciou svietenia
možnosť 100% prefinancovania z úspor

Golfová akadémia LITTLE BEAR v GOLF RESORT TÁLE

V areáli GOLF RESORT TÁLE sme nasvietili 9-jamkové golfové ihrisko LITTLE BEAR našimi výkonnými LED reflektormi. K úspornému a ekologickému riešeniu prispela i modernizácia osvetlenia prístupovej cesty, parkoviska a chodníkov hotela STUPKA a jeho dependence GOLF.

Použité svietidlá


Aréna Mariána Gáboríka

Pri modernizácii osvetlenia zimného štadióna v Trenčíne sme použili úsporné a ekologické LED priemyselné svietidlo UFO s príkonom 120W. Výsledkom je rovnomerne osvetlená hracia plocha a nemalé prevádzkové úspory s priaznivým environmentálnym dopadom. Vizuálny komfort ocenia okrem hráčov aj samotní návštevníci hokejových zápasov.

Použité svietidlá


Poľnohospodárske družstvo Očová

Pre modernizáciu osvetlenia poľnohospodárskeho družstva v Očovej sme navrhli tri druhy LED svietidiel TESLUX – LED prachotesné svietidlo TIL pre interiér a do exteriéru LED reflektor a LED svietidlo COBRA, primárne určené pre verejné osvetlenie. Okrem zníženia nákladov na prevádzku sa týmto výberom dosiahlo aj celkové zlepšenie pracovného prostredia.

Použité svietidlá


Hokejová hala Hamíkovo, Hamuliakovo

V hokejovej hale Hamíkovo v Hamuliakove sme inštalovali kompletný systém LED priemyselného osvetlenia TPR. V tejto chvíli hala spĺňa svetelné normy pre tréningy i hokejové zápasy.

Použité svietidlá